Nejčastější dotazy

KDE SE KURZ KONÁ?

Kurzy se konají ve studiu CHEF ARENY na adrese Sportovní 1190, Sulice – Hlubočinka (velká modrá hala 1. patro).

PARKOVÁNÍ?

U nás vždy pohodlně a zdarma zaparkujete, máme dostatek místa pro všechny vozy.

DOSTANU SE K VÁM MHD?

Z Prahy k nám jezdí autobusové linky 335, 337, 339, cca 30min ze stanice Budějovická.

KDY KURZ ZAČÍNÁ?

Začátek kurzů je vždy uveden v detailu kurzu, máme dopolední i odpolední kurzy, ideální čas příchodu je 10-15min před vypsaným startem kurzu.

CO SI MÁM VZÍT S SEBOU?

Na naše kurzy si nic brát nepotřebujete, jen dobrou náladu, o všechno ostatní se postaráme. Ve studiu budou připraveny všechny suroviny, potřebné náčiní, stroje. Samozřejmostí jsou zástěry a desky s recepty. Kurzy začínají přípitkem na přivítanou a po celou dobu jsou vám podávány nealkoholické nápoje, víno nebo prosecco.

MOHU KURZ KOUPIT JAKO DÁREK?

Samozřejmě jednotlivé kurzy můžete zakoupit jako dárek, stačí napsat do poznámky, že si přejete KURZ DAROVAT a pošleme vám voucher e-mailem.

JSEM ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK, JE KURZ I PRO MĚ?

Ano, nemusíte se obávat, lektor i jeho asistent se vám bude věnovat a upraví rychlost vaření tak, abyste i vy bez problémů zvládl všechny nástrahy a zdárně uvařil celé menu.

JSEM ALERGIK NA … JE VÁŠ KURZ I PRO MĚ?

Samozřejmě pokud máte jakoukoliv alergii, předem se prosím informujte, zdali jsme vám schopni vyjít vstříc a v případě, že se vaše alergeny objevují v menu je nahradit nebo vynechat.

JAK PROBÍHÁ VAŘENÍ?

Kurzy jsou připraveny tak, abyste vařili individuálně maximálně v párech, vždy máme dostatek místa, abyste operovali na vlastním prkénku, míchali ve svém rendlíčku a podávali jen na váš talíř.

KOLIK VAŘÍME PORCÍ?

Každý kurz je trochu jiný, ale obvykle budete vařit 2-3 porce a samozřejmě co nesníte, to si odnesete domů v zatavených mističkách.

DOSTANEME VŠECHNY RECEPTY?

Ano na začátku dostanete desky se všemi recepty, postupy, seznamem ingrediencí a místem na vaše poznámky.

CO KDYŽ SE NEMOHU DOSTAVIT?

Pokud se nemůžete dostavit, např. z důvodů nemoci, a podaří se vám omluvit alespoň den předem, vždy vám vyjdeme vstříc ideálně vybráním jiného kurzu nebo stejného v jiném termínu. Pokud se na kurz nedostavíte vůbec nebo se omluvíte v den konání, částka vámi uhrazena propadá.

Nenechte si ujít žádné novinky a akce z naší Chefarény