CHEF ARENA

CHEF ARENU najdete kousek za Prahou v obci Sulice – Hlubočinka, z centra cca 20min. cesty autem směr D1 a na sjezdu z pražského okruhu č. 82 (Jesenice, Kamenice, Jílové u Prahy). Vašeho mazlíčka pohodlně zaparkujete hned u studia.

Intenzita zážitku

CHEF ARENA je menší studio a máme to za výhodu, každá naše akce probíhá v úzkém kruhu, kurzy pořádáme  pro 8 – 10 os. semináře – degustace  pro 12 -18 os., večeře do 12 os.

U nás budete mít pocit vyjímečnosti, naše pozornost je vždy směřována právě na vás.

Variabilita prostoru

CHEF ARENA se ze školy vaření velmi jednoduše změní na místo pro seminář, natáčení, degustaci, dětskou oslavu nebo tiskovou konferenci. Studio dokážeme snadno připravit tak, aby přesně vyhovovalo vašim potřebám a přáním.

Pohodlně u nás natočíte reklamu, oslavíte narozeniny nebo stmelíte kolektiv firmy.

CHEF ARENA víc než jen škola vaření.

Kapacity studia

Škola vaření – 10-12 os.

Dětská oslava 12 dětí a 10 dospělých

Seminář, školení, prezentace, degustace, tiskovka do 20 hostů

Chefs Table do 12 hostů

Rodinná atmosféra

Za CHEF ARENOU  stoji Karel Šimůnek a Petr Hajný, majitelé a provozovatele restaurací ZAS A ZNOVA, DI NUOVO a SIMPLY TASTY. 

Na začátku se zde konaly pouze akce pro jejich kamarády a společná vaření u “jednoho hrnce”. Až později, když se toto rozkřiklo a začali ozývat další zájemci o kurzy se CHEF ARENA otevřela i širší veřejnosti a stala se tak z volnočasové aktivity plnohodnotným gastronomickým studiem, nicméně přátelská atmosféra zůstala. 🙂

Exkluzivní lektoři

CHEF ARENA je také nejposlouchanější PODCAST z prostředí české gastronomie, který připravuje Karel Šimůnek. Mezi jeho hosty patří přední šéfkuchaři Česka, z kterých se stávají lektoři CHEF ARENY

Kurzy provázejí Jan Punčochář, Marek Raditsch, Jan Horký, Radek David, Lukáš Želechovský, Marek Fichtner samozřejmě Petr Hajný a spousty dalších.

Partner CHEF ARENY

je společnost AEG, která studio vybavila svou špičkovou kuchyňskou technikou, u nás vyzkoušíte vše od hrnců, varné desky, ledničky až po parní troubu, vakuovačku a kávovar.

Nenechte si ujít žádné novinky a akce z naší Chefarény