KURZ – PŘEDVÁNOČNÍ BRUNCH s Betty a Vojtou

Kurzem vás provede

Betty a Vojta

Šli jsme vařit a potkali jsme spřízněnou duši! Soutěž MasterChef nám dala víc, než jsme si kdy dokázali představit. A… Zobrazit více

    Vyberte si variantu

    Jméno a příjmení obdarovaného

    Napište jméno ve tvaru pro koho.

2. prosince 2023
10:00 - 13:30
Sportovní 1190, Sulice

2800 

Není skladem

Máte dotazy? Přečtěte si nejčastější dotazy.

O kurzu

O kurzu
Naše nejoblíbenější jídlo dne je snídaně. Vždy si na ni uděláme čas a dáme si opravdu záležet, protože ráno dělá den. Proto bychom vás rádi pozvali k našemu snídaňovému stolu. Než se ale pustíme do jídla, budete si muset tohle víkendové hodování tak trochu zasloužit. Během zhruba 3,5 hodinového programu vás naučíme různé kuchařské techniky, výběr a zpracování sezónních surovin, tajemství správného dochucování a samozřejmě několik našich nejoblíbenějších receptů.

Co si společně uvaříme:

Slaná granola, pošírované vejce, jogurt, polosušená rajčata
Betty „bageta“ – trhané kuře, ananas, domácí bagel, coleslaw s fenyklem, mayo
Nadýchané lívanečky se slaným karamelem, mascarpone a ovoce
Vánoční vaječný likér

Kurz se koná při minimálním počtu pěti účastníků, v našem studiu CHEF ARENA, v Sulicích, Sportovní 1190

K dispozici budete mít připravené suroviny, recepty s místem pro vaše poznámky. Během kurzu vám zapůjčíme naší zástěru a veškeré potřebné vybavení. Cena zahrnuje nealkoholické nápoje, vodu, kávu, čaj a rozlévané víno.

Kurzem vás provede

Betty a Vojta

Šli jsme vařit a potkali jsme spřízněnou duši! Soutěž MasterChef nám dala víc, než jsme si kdy dokázali představit. A ač je to klišé, láska skutečně prochází žaludkem a my se s vámi o naši lásku k vaření a naše zkušenosti chceme podělit.

Betty začala vařit už když pomalu dosáhla na kuchyňskou linku. Od malička se nebojí experimentovat a chce se neustále posouvat, proto absolvovala spousty kulinářských kurzů. Tím nejpřínosnějším byl dvouměsíční kurz na škole v Londýně. Dalším krokem k dalšímu posunu proto bylo se přihlásit do soutěže MasterChef, aby se přiučila novým technikám a nápadům od těch nejlepších kuchařů u nás!

Vojta vaření propadnul na gymplu, kdy začal studovat výživu a chtěl se zbavit pneumatiky na břiše, která se ho držela celé dětství. Od základních jídel zdravého jídelníčku ho to ale táhlo k objevování nových surovin, chutí a jejich kombinací. Pří své práci kouče životního stylu se své klienty snaží inspirovat v oblasti pohybu, spánku, psychiky a právě i výživy tak, aby byl jejich jídelníček nejen zdravý, ale i pestrý a chutný.

LEHKÁ ITÁLIE

Kurzem vás provede
Jan Horký

26. června 2024
2 volná místa
3700 Kč

Ahoj, vnitřnosti!

Kurzem vás provede
Martin Pecina

27. června 2024
4 volná místa
3500 Kč

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP 2024 I. turnus

8. července 2024
1 volné místo
8400 Kč

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP 2024 II. turnus

19. srpna 2024
11 volných míst
8400 Kč